Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Akçaburgaz Halı Yıkama

Yıllık temizlik ve bakım listemizin en önemli kısımlarından biri de halı ve koltuk yıkamadır. Periyodik olarak yılda en az  iki dönem olmak üzere halıların yıkanması ve haftalık olarak detaylı bir şekilde tozu alınması gerekmektedir. İnsan vücudu günde yaklaşık olarak yüzlerce gözle görünmeyen deri dökmektedir. Ölü deriler halı diplerine içlenerek zaman içinde parazit oluşturarak halının çürümesine, renk solmasına ve hastalığa yol açmaktadır.  Bizler halı yıkamada yapmış olduğumuz bilimsel araştırmalar doğrultusunda halıların kullanım kılavuzuna uygun olarak yıkamaktayız. Usulüne uygun olarak yıkanan halıları, diğer yıkamalara oranla 7 kat daha fazla uzun ömürlü olduğunu gözler önüne sermekteyiz.

Akçaburgaz Halı Yıkama

Temizlik var ailesi olarak halılarınızı tam teşekküllü halı yıkama makinelerinde el değmeden bitkisel özlü ürünler kullanarak yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Halılarınız yıkama evresine girmeden önce cinsine yani kullanılan iplik dokusuna uygun olarak ayrıştırılır. Her halı kendine özgü şampuanlarla yıkanmaktadır. Bizleri diğer firmalardan ayıran bir diğer husus ise bünyemizde çalışan personellerin alanında uzman olması ve fiilli ehliyette hakim olduğu sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin kanıtıdır. Sizlerde halılarınızı Akçaburgaz halı yıkama ailesi ile tanıştırarak halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve parlak görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Keşke demeden önce bizi arayın. Tüm lekelere %100 temizlik garantisi

Akçaburgaz Halı Yıkama Fabrikası

Halılar evimizin olmazsa olmazları arasında yerini almaktadır. Yüzyıllardan beridir geleneğimizi bozmadan halı kullanımını günümüze kadar taşımaktayız. Gözümüz gibi baktığımız halılar zaman içinde kirlenerek veya lekelenerek göz zevkimizi bozmaktadır. Türklük ve İslamın bir geleneği olan temizlik anlayışımız günden güne hassasiyetini korumaktadır. Özenerek baktığınız halılar bir halı yıkamacının kurbanı olmasını istemiyorsanız halı yıkamadan önce iyi bir araştırma yapmanız sizlerin yararına olacaktır. Bozulan halılar bir çok firma veya firmalar tarafından hasarı karşılanmamaktadır. Bizler halılarınızı aldıktan hemen  sonra bir bir fotoğraflayarak yıkama sonrası oluşabilecek tüm hataları gözler önüne sermekteyiz. Akçaburgaz halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı firmamız güvencesi altında tarafımızca oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı sigortalandırmaktayız. Sizlerde halı ve koltuk yıkama gibi temizliğini uzman ellere teslim ederek, profesyonel temizliğe şahitlik edebilirsiniz. Bizler Temizlik Var olarak hiçbir zaman kaliteden ötün vermeden, işimizi ince eleyip sık dokuyarak sürdürmekteyiz. Bizlerin halı yıkamadaki asıl hedefimiz kar amacı olmayıp, müşteri portföyünü genişletmek olmuştur.

Akçaburgaz Halı Yıkama Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü’nün en büyük ve modern alt yapısına sahip, kurumsal kimliği ile hizmet veren Akçaburgaz halı yıkama firması sizlere halı yıkamada profesyonel hizmet vermektedir. Tesisimiz  sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayıp siz değerli müşterilerimize; halı, koltuk, yatak, perde, stor perde,yorgan – battaniye ve ev temizliği gibi birçok temizlik alanında uzman ekip ve ekipmanları ile hizmet vermektedir. Faaliyetlerimizi sağlık bakanlığı onaylı ürün ve ürünlerle gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın fiyat anlayışı birçok firmaya nazaran ekonomik olup sizlere en uygun fiyatta kaliteli hizmet sunmaktadır. Her halı cinsi kendi içinde farklı fiyatlara göre farklılık göstermektedir. Sizlerde Esenyurt halkı olarak detaylı ve profesyonel bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Belirli bir metre kareden fazla olan halılar firmamız tarafından total üzerinden %15 indirim sağlamaktadır. Sizlerde firmamızın ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir