Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Avcılar Halı Yıkama

Halı yıkama sektörü günden güne büyüme gösterse de ne yazık ki üretimde kaliteli verimi sağlamayan bir çok firma bulunmaktadır. Bilinçsiz yapılan yıkama işlemleri ne yazık ki müşterileri ciddi kayıplara ve zararlara uğratabiliyor. Yanlış yıkanan halılar; halılar bozulma renk dolması veya kayması halılar yön değişikliği, esneme gibi bazı sıkıntılar meydana gelebiliyor. Bizler bu tür olumsuzluklarla karşı karşıya kalmamanız İçin burada Avcılar halı yıkama olarak yerimizi almaktayız. Bizler İstanbul’un en modern en büyük halı yıkama fabrikası olarak siz değerli Avcılar halkına halı ve koltuk yıkama gibi işlemlerimizde daha kaliteli daha verimli bir hizmet sunabilmek için burada yerimizi almaktayız. Sizlerde bugüne kadar halı yıkama konusunda memnun kalmadıysanız ve halen yeni yerler keşfetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Avcılar Halı Yıkama

 

Bizler halı yıkama da ustalaşmış gerekli eğitimleri almış ve yıkama sırasında halılara herhangi bir zarar gelmemesi için türüne göre yıkama ve şampuan işlemleriyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Avcılar halı yıkama olarak halılarınızı tam otomatik makinelerle el değmeden ve en önemlisi tek tek yıkayarak tüm kir ve lekelere elveda diyoruz. Yıkanan halıları halımızı gibi görüp hiç bir müşterinin halısını ayırmadan hepsine aynı özen ve hassasiyetle yıkama işlemine almaktayız. Yıkanan halılar kapalı odalarda kurutulduktan sonra toz alma ve kalite kontrol işleminde geçerek hazır hale getirilir. Mükemmel bir temizlik sonucunda hazır hale getirilen halılarınız ücretsiz servislerimizce sizlere uygun gün ve saatte teslim edilir.

Sizlerde daha sağlıklı ve daha temiz bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın.

Deniz Köşkler Halı Yıkama

Avcıların sahil mahallesi olarak Deniz köşkler mahallesi halı yıkamanın en yoğun yaşandığı bölgelerin başında gelmektedir. Yoğun talep ile birlikte bir çok halı yıkama firması burada hizmet sağlamaktadır. Bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizden biri Kalite olmuştur. Kaliteli hizmet ile sunduğumuz bitkisel özlü şampuanlarımızla müşterilerimizin ilgi odağı haline gelmiş durumdayız. Gerek internet ortamı olsun gerekse broşür ilanlarımız olsun bir çok yönden hızlı sipariş alarak müşterilerimizin beğenisini en üst seviyeye çıkarmaktayız. Avcılar halı yıkama olarak haftanın 7 günü Deniz köşkler halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Sizlerde her türlü halı, koltuk ve perde gibi ürünlerinizi Temizlik var ailesi temizleterek ilk günkü gibi pırıl pırıl haline şahitlik edebilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama Fiyatları

Avcılar mahallesine hizmet veren bir çok halı yıkama firması hizmet vermektedir. Bizlerde bu firmaların arasında yerimizi almaktayız. Bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli kalite olmuştur. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin arkasında her zaman kaliteli işçi kaliteli ürün seçeneklerimiz başta gelmektedir. Bizler halılarınızı kapalı ortamda insan sağlığına uygun şekilde temizleterek sizlere ambalajlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Avcılar halı yıkama olarak her halıya farklı işlem uygulandığı İçin her halının yıkama ücreti de farklılık göstermektedir. Temizlik var firması olarak en düşük makine halısının Metre kare fiyatını 7₺ yıkamaktayız. Sizlerde daha sağlıklı bir yıkama ortamı arıyorsanız bizleri tercih etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Sizlerde biliyorsunuz ki hiç bir kalite tesadüf olarak kazanılmadı. Bizlerde işimizi layıkıyla yerine getirmekteyiz.

Avcılar Halı Yıkama Olarak Neden Biz

  • Tüm lekelere kesin çözüm
  • %100 müşteri memnuniyeti
  • Hızlı servis, zamanında teslimat
  • Ücretsiz servis ağı
  •  Kredi kartı ile ödeme kolaylığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir