Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Bakırköy Halı Yıkama

Halı kullanım alanı yüzyıllardan beridir hayatımızın bir parçası haline gelerek girmediği ve kullanılmadığı alan kalmamıştır. Geçmişte ve günümüzde de halen kullanılmaya devam eden halılar ne yazık ki birçok kire ve mikroba ev sahipliği yapmaktadır. Gözle görünmeyecek kadar küçük olan mikroorganizmalar müdahale edilmediği koşullarda ciddi sağlık problemlerini meydana getirmektedir. Sizlerde daha sağlıklı bir alan için halılarınızı yılda en az 1 defa olmak şartıyla profesyonel bir tesiste yıkatmanız gerekmektedir.

Bakırköy Halı Yıkama

Temizlik var ailesi olarak başta Bakırköy olmak üzere tüm İstanbul Avrupa yakasına halı yıkama ve koltuk temizleme gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Faaliyetlerimiz tamamen kapalı mekanlarda insan sağlığına uygun koşullarda gerçekleşmektedir. Halı yıkama işlemlerinizi tam otomatik makinelerde tek tek bitkisel özlü ürünlerle yıkanarak tüm kir ve mikroplardan uzaklaştırılır. Yıkama esnasında kullanmış olduğumuz bitkisel özlü ürünler ve leke sökücü ilaçlarla halınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Sizlerde kilim ve halılarınızı işinin ehli firmalarda, kar amacını ikinci plana bırakmış tesislerle çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Bakırköy halı yıkama firması daima hizmetinize laik bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Günümüzde ardan halı yıkama firmaları ne yazık ki müşterilerine istediği randımanı verememektedir. Bilinçsizce yapılan yıkama işlemlerini bazen ciddi manada olumsuzluklar ve pişmanlıklar doğurabiliyor.

Bakırköy Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama tesisimizi hızlı bir şekilde, büyütmeye ve geliştirme gayreti içerisinde faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimlerle tüm halı ve koltuk modellerini en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek temizleme ve yıkama işlemini yerine getirmekteyiz. Sizlerde bugüne kadar birçok firma ile çalıştınız ancak temizlik ve deneyim konusunda herhangi bir randıman alamadıysanız eğer; Bakırköy halı yıkama fabrikası tam size göre. Sizleri memnuniyetini en üst seviyede tutan ve profesyonel yıkama sistemi ile halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve parlak haline getirmenin sözü ile halılarınızı sizden almaktadır.

Sizlerde halılarınızı gönül rahatlığı ile Bakırköy halı yıkama firması ile yaptıra bilirsiniz. Yıkama işlemlerimiz tek tek otomatik makinelerde insan sağlına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Halı parfümlüme işlemi müşterimizin tercihine göre yapılmaktadır. Sizlerde parfüm isteğinizi teslim sırasında dile getirerek en iyi sonuçları elde etmemize olanak sağlamış olursunuz.

Bakırköy Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama bilindiği gibi çok meşakkatli ve aynı zamanda riskli bir iştir.  İşin bu denli zor ve riskli olmasıyla beraber halı yıkama fiyatları hayli biraz yüksek gelmektedir. Bunun yanı sıra halı yıkama esnasında kullanılan ürünler ne denli kaliteli ve sağlıklı olursa maliyette bu şekilde artış göstermektedir. Bakırköy halı yıkama fiyatları ise halının cinsine göre farklılık göstermektedir.

Halı yıkamanın ilk ortaya çıktığı günden bugüne kadar birçok halı çeşidi türemiş ve her halı içinde farklı yıkama metotları yerini almıştır. Bu farklılıkla birlikte halılar daha özenle daha itinalı bir şekilde yıkanmaktadır. Halılarınızı son derece hassas makine ve ürünlerle yıkayarak özüne zarar vermeden temizlemekteyiz. Sizlerde en değerli halılarınızı firmamız güvencesiyle emin ellere teslim ederek yıkatabilirsiniz.

Yorum (1)

  • Aykut Mert| Mart 23, 2021

    Floryada oturuyom kendilerini aradığımda gayet etkileyici bir dille ikna ettiler ve halıları teslim ettim firmaya halılarım geldikten sonra kendileri ile açıp kontrol ettik dedikleri kadar temiz yıkamışlar gayet güzel olmuş hizmet teşekkür ediyorum

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir