Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Beykent Halı Yıkama

İstanbul’un en prestijli halı yıkama tesisi olarak bilinen Temizlik Var şirketi sizlere temizliğe dair tüm alanlarda kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Başta halı , koltuk , perde ve yorgan yıkama gibi tüm ürünlerinizi titizlikle yıkamaktayız. Kullanmış olduğumuz şampuanlar sağlık bakanlığı onaylı ürünler olup tam otomatik makinelerde profesyonel olarak temizleyerek sizlere uygun gün ve koşullarda ücretsiz servis ağımız ile kapınıza teslim etmekteyiz. Firmamız kar amacından önce müşteri memnuniyeti ilkesinden şaşmadan, müşteri odaklı faaliyet göstermektedir. Sizlerde halı & koltuk ve kuru temizleme yıkama gibi hizmetlerinizi daha temiz daha sağlıklı bir ortamda yaptırmak istiyorsanız, bizimle tanışın.

Beykent halı yıkama

Beykent halı yıkama olarak alanında fiili ehliyete sahip ve yeterlilik belgesi olan ekip ve ekipmanlarla çalışmaktadır. Alanında uzman arkadaşlarımızca fiş karşılığı evinizden alınan yıkanmadan evvel tek tek kontrol edilerek toz alma ve ilaçlama işlemine tabi olmaktadır. Yıkama öncesi yapılan toz alma ve ilaçlama çalışması, halının yıkama esnasında daha verimli sonuçlar doğurarak halınızı ilk günkü görünümünü kazandırmaktadır. Fabrikamız bir çok firma ile mukayese edilginde bir çok kez farkı göz önüne sermektedir. Tesisimiz de yıkanan halılar tamamen kapalı ortamlarda hiç bir toza ve kiri maruz kalmadan kurutulmaktadır.

Son aşama olarak kurutulan halılar Beykent halı yıkama güvencesi ile tek tek kontrol edilerek hazır hale getirilir. Amacımız sizlere daha kaliteli ve daha verimli temizlik hizmeti sunmaktadır. Sizlerde halılarınızı Temizlik var ailesi ile tanıştırarak tüm kire ve lekelere elveda diyebilirsiniz.

Beykent Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü’nün göz bebeği olarak Beykent mahallesi güzelliğiyle ve kalabalık nüfusuyla bilinmektedir. Nüfusun kalabalığıyla beraber hizmet sektörü bu bölgede oldukça fazla rağbet görmektedir. Gelişen bloklar her geçen gün insanları biraz daha sıkarak bazı alanlarda hareketsiz bırakmaktadır. Bunların başında halı yıkama gelmektedir. Bizlerde burada devreye girmekteyiz. Biliyoruz ki sizlerde her sene her halı yıkama işlemini gerçekleştireceğiniz vakit halı yıkama firması arayışı içine girmekteyiz. Yapılar Google aramaları binlerce halı yıkama hizmeti veren firmaları gözler önüne sermektedir. Peki seçtiğiniz firma ne kadar güvenilir ve ne kadar sağlıklı yıkama işlemi yapıyor bilmemiz oldukça zor bir iş olacaktır. Beykent halı yıkama fabrikası tüm sorunlarınızın cevabını verecek kalitede bir temizlik şirketidir. Evinizden veya iş yerinizden alınan halılarınız sağlık koşulları göz ardı edilmeden tek tek yıkanmaktadır. Yıkama işlemini ve bu süreçte gecen tüm aşamaları merak eden müşterilerimize özel kendi halısının yıkama esnasından bitiş noktasına kadar kısa video ile cep telefonuna göndererek daha şeffaf bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde daha fazla arayışa son vererek bizleri tercih edebilirsiniz.

Beykent Halı Yıkamayı Neden Tercih Etmelisiniz ?

 • Tüm lekelere %100 çözüm garantisi
 • Şeffaf yıkama hizmeti
 • Tüm işlemler bilgilendirme tekniği ile yapılmaktadır.
 • Kapalı ortamda kurutma sistemleri
 • Tam otomatik makinelerde tek tek yıkama hizmeti
 • Sağlık bakanlığı onaylı Era-111 halı şampuanı
 • Hızlı ve ücretsiz geniş servis filosu
 • 7/24 müşteri danışmanlık hizmeti

Beykent Halı Yıkama Fabrikaları

Beykent halı yıkama konusunda gereken temizlik ve hijyen konusunda yapabileceğiniz tüm araştırma ve karşılaştırmalar sonucunda tercih listenizin ilk sırasında yer alacağımızın garantisini vermekteyiz. Halılarınız ile ilgili olarak tüm beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılayıp, aklınıza takılmış olan bütün sorunlara net bir şekilde cevap vererek huzur içerisinde alacağınız bir hizmeti sizlere sunmaktayız. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin hakkımızda vermiş olduğu referanslar neticesinde Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları alanında en çok önerilen firma olma özelliği ile hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama konusunda yılların getirmiş olduğu bilgi birikimini gelişen son teknolojik makineler ile bir araya getirerek %100 memnuniyet verici hizmet sunmaktayız. Hızlı ve etkili yöntemler ile halıları mümkün olan en kısa süre içerisinde beklentileri tam olarak karşılamış şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Halıların kirden, tozdan ve lekeden özenle ayrıştırılması için uyguladığımız her bir adımda alanında uzman personelimiz ile hizmet vererek, herhangi bir olumsuzluğa mahal vermeden işlemleri yerine getirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti esası ile çalışmakta olan firmamız tarafından alacağınız hizmet sonrasında Beykent halı yıkama konusunda sizlerde memnun kalacak, halılarınızı uzun süre sorun yaşamadan kullanacaksınız.

 

Yorum (3)

 • Merve| Mart 22, 2021

  Daha önceki halı yıkamadan çok şikayetçiydim. Halılarım kirli geliyordu. Ta ki sizi tanıyana kadar.Elinize emeğinize sağlık. Gösterdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık. Emeğinizin fazlasını hak ediyorsunuz bol hayırlı kazançlarınız olsun inşaallah .

  • Umut| Mart 22, 2021

   Bizler teşekkür ederiz. İlk hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetinden yana olmuştur. İyi günlerde sağlıkça kullanın. Bir sonraki hizmette görüşmek üzere.

 • Damla| Mayıs 6, 2021

  Beylikdüzü halı yıkama harıka bir sonuc aldım halılarım da emegınıze saglık aldıgınız para helal hos olsun size ve ekibinize tekrar tekrar tsk ediyorum

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir