Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Beylikdüzü Halı Yıkama

 

Beylikdüzü Halı Yıkama

İstanbul’un en büyük ve en modern halı yıkama tesisine sahip olan Beylikdüzü Halı Yıkama 1000 m² kapalı alan üzerine dizayn edilmiş ve tam otomatik makinelerle bitkisel özlü şampuanlarla hiç bir halının kirli suyu birbirine karışmadan  tek tek yıkanmaktadır. Yıkama işlemine tabi olan halılar cinsine göre ayrıştırılır ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına özel yıkama teknikleri ile yıkanmaktadır. Beylikdüzü Halı Yıkama  fabrikası  yıkanan halıları tamamen suyundan arındırmak için rulo tipi sıkma makinesinde %90 oranına sıkarak kirli suyundan arındırır.  Tüm bu aşamalar titizlikle yapıldıktan sonra halılarınız kapalı odalarda tam kurutulmak üzere 24 saat bekletilerek iyice kuruma için havalandırılır. Kurutulan halıları 24 saatten sonra toplanır ve kalite kontrolü yapılmak üzere hazır hale getirilir. Sizlerde halılarınızı halımı yıka getir  ailesi yıkatarak tüm lekelere ve sorunlara veda edebilirsiniz.

Sizlerde halı yıkamada keşke demeden önce bizimle iletişime geçmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Beylikdüzü  halı yıkama firmamız bölge geneline yayılan hizmet ağlarıyla birçok ev, iş yeri, okul, cami ofis gibi alanların halılarını tertemiz yıkar. Özellikle Beylikdüzü de temiz halı yıkama firması arayan kişiler doğru adresteler. Firmamızın halı yıkama ayrıntılarını sizlere anlatacak olursak;

 • Öncelikle telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak halılarınızı istediğiniz saatte adresinizden teslim aldırabilirsiniz.
 • Beylikdüzü halı yıkama firması tarafından alınan halılarınızın m2 tutarı, kaç adet olduğu ve fiyat bilgisi belirlenerek fiş kesilir.
 • Halılarınızın sizin belirlediğiniz günde teslim edileceği tarih de not edilerek halılarınız yıkama fabrikamıza getirilir.
 • Yıkama fabrikamızda öncelikle halılarınızın tozu atılır. Bu sayede yıkama sırasında halı üstündeki tozalar halının en dibine inmemiş olur.
 • Tozlardan arındırılan halılar iplik yapısına ve türüne göre yıkama işlemlerine alınır
 • Beylikdüzü halı yıkama firmamızda halıya uygun yıkama makinesi ve deterjan kullanılır.
 • Halıların iplik köklerine kadar dövmeli merdaneli makinelerimiz kullanılır.
 • Bu sayede en dip de bulunan lekeler ve tozlarda derinden temizlenir.
 • İyicene temizlenen halılar su tasarrufuna dikkat edilerek özel durulama makinelerimiz de hiç deterjan kalmayana kadar yıkanır.

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Beylikdüzü halı yıkama firmamızda derinlemesine yıkanan ve durulanan halılarda eğer leke görülürse özel leke çıkarıcılar halıya zarar vermeyecek şekilde kullanılarak tekrar yıkama işlemi yapılır. Halıların temizliğinden emin olunduktan sonra hızlı kurutma tekniğimiz ile makinelerde halılar kurutulur. Son kontrolleri yapılan halılar özenle paketlenerek sizlere teslim edilir.

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası

Beylikdüzü bölgesi gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ederek, bloklaşma ile birlikte yaşam alanlarında bazı kısıtlamalara getirmektedir. Toplu yaşam alanlarında halı yıkama, halı silkelemek gibi bazı kısıtlamalar başlıca bilinmektedir. Hal böyle olunca bazı ihtiyaçlarımızı dışardan karşılamak zorunda kalmaktayız. Çoğu zaman kötü sonuçlansa da sürekli tekrarlamak ve yeni bir hizmet firma bulmak zorunda kalmışızdır. Beylikdüzü halı yıkama ise tüm sorunlara cevap olabilmek adına burada yerini almaktadır. Başta modern tesisi ile bilinse de bir çok farklı ve kaliteli yönleri ile müşterilerinin dikkatini çekmeyi ve en önemlisi müşterilerini memnun etmeyi başarabilmiştir. Bizleri bugünlere getiren tek etken Kalite olmuştur. Hiç bir zaman halı yıkama ve diğer hizmet sektörümüzden kaliteden ödün vermeden işimize kenetlenerek bugünlere ismimizi taşımayı başarabilmişizdir. Sizlerde başta halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve stor perde yıkama tüm temizlenecek ürünlerinizi Beylikdüzü halı yıkama fabrikası ile temizletebilirsiniz.

Beylikdüzü halı yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü halı yıkama fabrikaları arasında bir çok halı temizleme hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Firmaların çokluğu ile beraber fiyatlarda rekabete gidilerek müşteri kazanma amaçlı bazı değişmeler olabiliyor. Ucuza mal edilen; Su, elektrik ve yıkama esnasında kullanılan şampuanlar ve emek fiyat politikasında bazı düşüşler ve artışlar olabiliyor. Ucuza yıkatılan halılar genelde halı yıkamacıların kullandığı havuz sistemi ile bilinmektedir. Tek seferde toplu halde ıslatılan halılar ne yazık ki tüm hastalığı kendi ile beraber getirmektedir. Beylikdüzü halı yıkama fiyatları uygun fiyat politikası ile müşterinin her zaman yanında olmuştur. Diğer bir çok firma ile mukayese edildiğinde başta kalite olmak üzere birçok teknik özelliği ile bilinmektedir.

Bizler Beylikdüzü halı yıkama olarak halı yıkama ücretlerini aşağıda verilen şekilde almaktayız.

 • Makine Halısı                m² fiyatı    8₺
 • Makine Akrilik Halısı   m² fiyatı    10₺
 • Shaggy Tüylü Halı         m² fiyatı    10₺
 • El Dokuma Halısı          m² fiyatı    15₺
 • İran ve Çin Halı             m² fiyatı    30₺
 • Yorga Yıkama                adet fiyatı  30₺
 • Stor ve Zebra Yıkama  m² fiyatı     9₺
 • Koltuk Yıkama              Bir Takım  170₺

Yukarıda vermiş olduğumuz fiyat listesi 2020 yılı için geçerlidir. Fiyat politikamız müşteriye göre değil, halı yıkamacılar derneğinin vermiş olduğu fiyat listesine göre güncellenerek değişlik göstermektedir.

 1. Fiyat listemizde yer alan ve diğer hizmetlerimiz KDV dahil değildir.
 2. Halılarda ki   m² küsüratları tam olarak alınır. (örneğin; 1,65*2,30 = 3,795 gelen halılar 4m² olarak alınır.

Beylikdüzü Halı Yıkama Ve Overlok

Arama motorunda en çok aranan kelimeler arasında yerini alan Beylikdüzü halı yıkama ve overlok firmamız halı yıkamanızdan sonra cüzi bir ücret karşılığında halı kenarlarına overlok işlemi, yırtılan halılara yama ve biye işlemleri, kesme ve daraltma gibi tüm işleriniz firmamızda alanında fiili ehliyete sahip ekip ve ekipmanlarımızla yapılmaktadır. Sizlerde halı overlok gibi işlerinizi daha güvenilir ve bilindik bir adreste yapmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Not: Yıkanmadan overlok işlemi sağlığımız ve sağlığınız acısından kesinlikle yapılmamaktadır

 

 

Yorum (3)

 • رضا| Haziran 16, 2021

  ممنون از زحمات شما برای کار به موقع وتمیز انشالاه که موفق باشید سپاس فراوان

 • Eylem| Eylül 5, 2021

  Halılar ilk günkü temiz ve parlak nasıl ve ne şekilde yaptınız İnan ki hiç bilmiyorum gerçekten mükemmel olmuş ne leke kalmış nede toz toprak Tüm çalışanların ve böyle işini hakkı ile yapan firma sahibine minnet duyarım.

 • Songül Çakmak| Ocak 29, 2022

  Merhabalar öncelikle çok teşekkür ederim aldığım hizmet den dolayı
  Koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerinden çok memnun kaldık bu kadarını beklemiyorduk çünkü
  Her zaman farklı firmalardan hizmet aldım hep Alışıla gelmişbir halı yıkama hizmeti aldık sizden sonra halılarım daha temiz ve daha parıltılı geldi yıkayan arkadaşların ellerini saglık.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir