Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama firması olarak bölge genelinde kusursuz ve sorunsuz hizmet vermekteyiz. Bu sektörde en iyi firma olma yolunda ilerliyoruz. Halı yıkama makinelerimizin kalitesi, çalışanlarımızın titiz bir şekilde işlerini yapması birçok müşterileri memnuniyetini oluşturmaktadır. Halılarınızı yıkatmak için hiç tereddüt yaşamadan bizlere yıkatabilirsiniz. Bizler halılarınızı el değmeden tamamen bitkisel özlü ürün ve ürünlerle el değmeden tamamen otomatik makinelerde tek tek yıkanmaktadır. Tek tek yıkanan halıların kiri tozu bir sonraki halıya karışmamızı için makinelerimiz tazyikli su basıncı ile her halıdan sonra kendini temizleyerek hijyen noktasını en üst seviyeye ulaştırır.  İletişim numaralarımızdan bizleri arayarak adresinizden ücretsiz servislerimiz ile  halılarınızı aldırabilirsiniz. Sizin istediğiniz saatte halılarınız kapıdan alınarak halı sayısı, fiyat tutarı sizlere bildirilerek teslim alınır.

Fabrikamıza getirilen halılar yıkanmadan evvel cinsine göre ayrıştırılarak gruplandırılır. Bu işlemin ardından yıkama işlemine alınmadan önce tozu alınan halılar dezenfekte edilerek tam otomatik makinelerde el değmeden bir bir yıkanır. Yıkama esnasında hiçbir halının kirli suyu bir sonraki yıkamaya bulaştırmadan durulanarak yıkanır. Büyükçekmece halı yıkama olarak her zaman temizlikten ve sağlıktan yana olarak ilerlemeye devam etmekteyiz.

Sizlerde daha temiz ve daha hijyenik bir halı yıkama ortamı arıyorsanız şuan doğru adrestesiniz.

Büyükçekmece Tepecik Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama firması olarak halılarınızı iplik yapısına ve özelliklerine göre sınıflandırılarak yıkanır. Firma olarak halılarınızı nasıl yıkadığımızı şöyle sıralayalım;

• Öncelikle halılar adresinizden alınır.

• Halı sayısı ve ücret tutarı için sizlere fiş verilir.

• Teslim edileceği tarih belirlenerek halılarınız halı yıkama fabrikamıza götürülür.

• Halı yıkama fabrikalarımızda halılarınız kesinlikle başka müşterilerin halıları ile aynı anda yıkanmaz.

• Her müşterinin halısı ayrı ayrı serilerek halının yapısına göre yıkama yapılır.

Büyükçekmece tepecik halı yıkama firmamız halılarınızı yıkamadan önce silkeleyerek toz birikintilerini halıdan atar( halı yapısı uygun değilse silkeleme yapılmaz)

• Ardından halının iplik yapısı, halının türüne göre yıkama deterjanı belirlenir.

• Halıların yapısına göre de hangi makine ile yıkanacağı belirlenir.

• Halıların yıkama işlemi lekeler çıkana kadar devam eder eğer halıda çıkmayan lekeler olursa özel leke çıkartıcılar kullanılarak müdahale edilir.

• Büyükçekmece halı yıkama firması olarak deterjanlı yıkama işlemleri bittikten sonra durulamaya geçilir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

• Firmamızda su tasarrufuna önem verilerek az suyla çok arıtıcı özellikte olan makineler kullanılır.

• Halılar kesinlikle havuzda toplu olarak yıkanmaz. Bu durum hijyen kurallarına aykırı olmaktadır.

• Tek tek yıkanan ve durulanan halılar özel kurutma makinelerimizde kısa sürede kurutulur.

• Nemli ve ıslak bekleyen halılarda koku oluşacağı için kurutuma kısmında son derece hızlı davranmaktayız.

• Halılar kurutulduktan sonra leke ve temizlik kontrolleri yapılır.

• Tüm kontrollerin ardından özel olarak paketleme yapılarak sizlere teslim edilmek üzere dağıtıma çıkar

Büyükçekmece halı yıkama firması olarak sıraladığımız tüm bu işlemlerde büyük titizlik ve özen göstermekteyiz. Ayrıca firma olarak uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz. İşimizi en başın da belirttiğimiz gibi yaparak hiçbir soruna fırsat vermiyoruz. Halılarınızda dikkatli ve titiz olarak temizlik yapılmasına rağmen eğer memnun kalmadığınız bir kısım olursa sorunsuz bir şekilde halılarınızı yeniden yıkıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için sizin içinize sinmeyen hiçbir duruma neden olunmaz. Eğer yıkama işlemi tekrarlanacaksa kesinlikle ücret istenmeden halı yeniden yıkanır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak sizler için web sayfamızı oluşturduk. Web sayfamızdan yaptığımız işleri ve görsellerimizi inceleyerek firmamızın çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Çalışanlarımızdan tutunda kullandığımız deterjan ve makinelere kadar her bir konuya büyü titizlik göstermekteyiz. Sizlerde firmamızla tanıştığınız andan itibaren memnun kalacaksınız. Çünkü yaptığımız iş bizim en iyi reklamımızdır. Halılarınız temiz bir şekilde yıkandığını görerek bizleri çevrenize önermeniz bu sektörde tanınmamızı sağlayacaktır. Sizlere Büyükçekmece halı yıkama fabrikası ile çalışarak en iyi şekilde hizmet alarak için bölge geneline yayılan firma adımızla amacımız her evin halısını uygun fiyatlara en iyi şekilde yıkamaktır.

Keşke  Demeden Önce, Halılarınızı Bizimle Temizletin…

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Büyükçekmece halı yıkama fiyatları olarak en uygun fiyatlara kusursuz hizmet vermekteyiz. Müşteri yanlısı olarak çalışan firmamız sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır. Halınızın yapısına ve türüne göre uygun fiyatlandırmalar yapılır. Halılarınızı dilediğiniz zaman sizden alarak istediğiniz sürede yıkayıp sizlere teslim ederiz. Bu süre zarfında asla aksaklıklara ve gecikmelere yer verilmez. En iyi şekilde halı yıkama hizmeti vermek ve uygun fiyatlara kusursuz çalışmak bizim temel prensibimizdir.

Yorum (1)

  • aykut| Ocak 29, 2022

    Halılar ve perdelerimizi beylikdüzünde bulunan halı temizleme şirketine verdik ve kendilerine google üzerinden yaptığım araştırma neticesinde buldum ve gayet temiz bir şekilde yıkanıp gelmiş gerek firma yönetimine gerekse halıları yıkayan arkadaşların emeğine sağlık buradan kendilerine şükranlarımı sunuyorum sagolsunlar

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir