Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece koltuk yıkama ; koltuk takımlarımız üzerinde sıklıkla vakit geçirdiğimiz ve bazen de yatak olarak kullandığımız çok amaçlı ev gereçlerinden bir tanesidir. Sıklıkla tercih ettiğimiz bu ürünler zamanla kirlenerek temizlenmeye gereksinim duymaktadır. Temizleme işlemi evde silme yöntemi ile yapıldığında ne yazık ki istenen sonucu vermemektedir. Evde silinen koltuk veya yataklarınız sadece yüzeysel olarak temizlenir ve tüm kiri ve lekeyi tipe doğru çeker. Silme işleminin ardından  koltuk tiplerinden başlayarak kuruma aşamasına geçerek tüm kiri ve lekeyi kusarak kumaşa haps eder ve kalıcı lekeler bırakabilir.  Sizlerde evde mobilya silme derdi ile uğraşmadan riski en aza indirebilmek için koltuklarınızı alanında uzman ekiplere yaptırabilirsiniz.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama

Büyükçekmece koltuk yıkama firması olarak sizleri hiç bir zahmete sokmadan koltuk ve yatak gibi ürünlerinizi yerinde doğal koşullarla temizliyoruz. Koltuk yıkama işlemi tam otomatik makilerimizle 2 farklı yöntemle temizlenmektedir. Bunları sıralamak gerekirse;

 1. Sulu Yıkama: Sulu yıkama sistemi koltuklarınıza gerekli miktarda su ve deterjan serpiştirerek yapılır. İyici ıslatılan ve ilaçlanan koltuk takımlarınız el makinesi yardımıyla yumuşak fırça ile koltuk yüzlerine zarar vermeden ovalanır. Bu işlemin ardından makine yardımıyla koltuklarınızda bulunan kirli su çekilir ve durulanır. %85 oranında suyundan arındırılan koltuk takımlarınız 12 saat dilimi içerisinde kullanmadan bekletilerek iyice kuruması beklenilir ve ardından kullanılma hazır hale gelir.
 2. Buharlı Yıkama: Çok az tercih edilen yıkama sistemidir. Makineye ilave edilen ilaçlı su belli bir sıcaklığı geldikten sonra özel bir borudan, su doğrudan sıvının yüksek sıcaklıktaki buhara dönüştürüldüğü püskürtme sistemidir. Buhar sistemini ile koltuğunuzun her köşesi iyice ilaçlanarak bir kaç dakika bekletilir ve ardından makine yardımı ile dışa bırakılan kir ve lekeler vakumlama yöntemi ile çekilir. Bu işlemler bittikten sonra koltuklarınız ikinci defa tekrar ıslattırılarak ilaçlanır ve yumuşak fırça ile ovalanarak temizlenir. Tüm bu işlemlerin sonunda 2. defa koltuklarınız kurulanır ve hazır hale getirilir.

Sizlerde daha rahat ve konforlu bir temizlik için Büyükçekmece koltuk yıkama ailesi ile tanışabilirsiniz. Sağlamış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak riski en aza indirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktayız. Sizlerde temizliğe dair tüm ihtiyaçlarınızı Temizlik var ailesini tercih ederek gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.  İlk amacımız kar marjı olmayıp müşteri memnuniyeti olmuştur.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Firmaları

Büyükçekmece koltuk yıkama firmaları arasında size en yakın çevrede temizlik şirketi arıyorsanız şuan doğru adrestesiniz. Firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar temizlik sektöründe yapmış olduğumuz çalışmalar tarafından birçok müşteri kitlesine ulaşmıştır. Yaptığımız işin en iyi reklam olduğunu bilerek hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece koltuk yıkama ailesi olarak her zaman müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde almış olduğumuz hizmetten memnun kalmanız ve  bizi çevrenize tavsiye etmeniz son derece önemlidir. Firma olarak koltuk yıkama işini birçok alanda gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde;

 • Evlerinizde,
 • İş yerlerinizde,
 • Sinema salonlarında,
 • Kafenizde,
 • Okullarda,
 • Hastanelerde,
 • Düğün Salonlarında,
 • Konferans salonlarında ve dilediğiniz birçok alanda koltuk yıkama hizmetini uygun fiyata almak için bizlere ulaşınız.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Firmaları

Büyükçekmece koltuk yıkama firması olarak aradığınız temizlik hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Koltuklarınız ve yıkanmasını istediğiniz eşyalarınızı ilk günkü gibi tertemiz ve ışıl ışıl yapabiliriz. Aldığınız hizmetin kusursuz ve çok iyi derecede olduğunu görerek bizi her defasında tercih edeceksiniz.

Büyükçekmece Koltuk Yıkama Fiyatları

Büyükçekmece koltuk yıkama firması, sektörde en iyi konuma gelmiş ve müşteri portföyünü en iyi şekilde titizlikle elde tutarak hizmet vermeye devam etmektedir. Temizlik var ailesi olarak başta Büyükçekmece, Tepecik, Çatalca, Kumburgaz ve Silivri ve olmak üzere tüm Avrupa yakasına halı & koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Sağlamış olduğumuz temizlik hizmeti son derece titizlikle olmakla beraber insan sağlığına uygun ürün ve ürünlerle yıkama hizmeti vermekteyiz. Sizlerde halı ve koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız eğer firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Koltuk yıkama hizmet bedelimiz 200tl olup koltukların sayısına ve avangart koltuklara göre farklılık göstermektedir. Fiyat hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz.

Yorum (4)

 • Hülya| Haziran 6, 2021

  Koltuklar pırıl pırıl oldu buraya ne yazacağımı bilemiyorum gerçekten dedikleri gibi işinin ehli çıktılar çok mutlu oldum ellerine sağlık arkadaşların

 • Emirhan özdemır| Haziran 12, 2021

  Koltuk takımlarını ve yatak yıkattik gayet memnunuz emeği geçen arkadaşın eline sağlık koltuk yıkamada önerebileceğin bir firma diyebilirim

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir