Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Gürpınar Halı Yıkama

Beylikdüzü’nün en gelişmiş mahallelerinden biri olan Gürpınar halı yıkama talebi gün geçtikçe artmaktadır. Bizlerde bu talebi en doğru şekilde karşılamak İçin burada sizler için yerimizi almaktayız. Halı yıkamada kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimlerle işimizi sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Halılarınızı bir çok firmaya oranla daha sağlıklı ve bilinçli temizleyerek müşteri portföyü ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktayız. Sizlerde halı, yorgan, battaniye, stor perde ve koltuk yıkama gibi işlemlerinizi Gürpınar halı yıkama ailesi ile gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz.

Gürpınar Halı Yıkama

Temizlik var şirketi halılarınızı kapalı ortam üzerine dizayn edilmiş tesisi ile alanında fiili ehliyete sahip kadrosu ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ücretsiz servislerimizce kapınızdan alındığı ilk olarak herhangi bir karışıklık olmaması adına her halı tek tek numaralandırılır. Ardından fabrikaya getirilen halılar toz alma işleminden geçerek, cinsi göre ayrıştırılarak bilgisayar destekli tam otomatik makinelerde 12 fırça destekli makinelerimizde sağlık bakanlığı onaylı şampuanlarla yıkanarak rulo tipi sıkma makinesinde %95 oranında kirli suyundan arındırılarak kapalı ortamda sıcak hava destekli hava üfleme makinesi ile kurutulur.

Sizlerde halılarınızı bugüne kadar yıkattınız ancak memnun kalmadıysanız eğer şimdi Gürpınar Halı Yıkama ailesi ile halılarınızı tanıştırarak ilk günkü gibi temiz ve parlak görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir