Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Temizlik alanında evinizin havasının değiştirmek ve temizlik konusunda yaşamış olduğunuz pişmanlığı gidermek adına Temizlik var 2012 yılında kurulmuştur. Temizlik şirketimiz başta halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, daire ve fabrika temizliği gibi alanlarda hizmet vererek en iyi teknoloji alt yapısı ile imkanlarını birleştirerek hizmet vermeye ve kendini geliştirerek markalaşmaya devam etmektedir.

Temizlik var İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere tüm ilçe ve mahallelere halı ve koltuk yıkama hizmeti sunan İstanbul’un en büyük ve en geniş servis filosuna sahip temizlik şirketi olarak bilinmektedir. Fabrikamızın kuruluş tarihinden bu yana (2012) bir çok temizlik alanında büyük projelere imza atmış aynı zamanda işini hakkı ile yürüterek sağlamış olduğu tüm hizmetlerden alnın akı ile çıkmayı başarmıştır. Halı ve koltuk yıkama işlemlerini fabrika ortamında 4 mevsim yürüterek her müşterisini memnun etmeyi başararak adını ve ticari kimliğini sizlerin memnuniyeti ve önerileri sayesinde bugünlere ulaştırmayı başarmış ve halen yolunda doğru adım ve kararlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Temizlik var, ulaştığı konumun arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı ile faaliyet göstermektir. Sizlerden almış olduğumuz güç sayesinde ve teknoloji ile birlikte temizliğe dair tüm hizmetleri tek bir platformda genişletmeyi hedefleyerek bu yolda istikrarlı bir şekilde yürümeye devam edecektir.