Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Halı Yıkama

 

Halı Yıkama

Halı yıkama yılda en az iki defa yapılması zorunlu olan genel ve zorunlu temizliklerden bir tanesidir. Bu temizlik işlemleri çoğu zaman kötü sonuçlanmaktadır.Bir çok insanın halı yıkamadaki ön yargısı Gün geçtikçe artmaktadır bu olumsuzlukları doğuran en büyük etken halı yıkamacıların işini veya işlerini. Belirli bir düzen ve özveri çerçevesinde yapmadıklarından kaynaklanmaktadır. Modern bir halı yıkama tesisi son derece işlerini harfiyen yerine getirerek üstüne düşen görevlerini. Son derece titizlikle yaparak müşteri memnuniyetini en üstüne taşımaktadır. bilinçsiz yapılan halı yıkama işlemleri halının ömrünü kısaltarak renklerinde solma ve keçeleş-meye yol açmaktadır. Bizler Halı Yıkama işlemleri 1000 metre kare kapalı alan içinde tam teknolojik makinelerde alanında uzman ekip ve ekipmanlarımızla tam otomatik makinelerle el değmeden hiç bir halının kirli suyu bir sonraki halıya karışmayacak şekilde , bitkisel özlü şampuan ve leke çıkarıcı ürünlerimiz ile yıkama işlemlerini yapmaktayız. Bizler halı yıkama konusunda fiili ehliyete sahip ve halı yıkama çalıştırma ruhsatına sahip tek firma olarak yerimizi almaktayız.

Halı yıkamada bizleri hep bir adım öne taşıyan prensiplerimiz, profesyonellik, dakik, kalite ve titiz müşteri anlayışımız ile halı yıkama da her zaman önde gelen isimler arasında yer edinmekteyiz.

HALI YIKAMA FABRİKASI

Halı yıkama işlemleri genellikle fabrika ortamında yapılan ağır ve zahmetli bir iş koluna girmektedir. Halı yıkamaya olan talep doğrultusunda sektörde gelişen hızlı hareketlilik bazen kötü sonuçlar doğura biliyor. Çoğu firma artan bu talep doğrultusunda merdiven altı ve Fason gibi çalışmalar da sektörde hızla yer edinerek mesleği lekelemektedirler. Bir çok halı yıkama fabrikası halı temizleme işlemlerini hijyen olmayan ortamlarda yapmasından kaynaklanmaktadır.

Halı yıkama fabrikaları çoğu masraftan kaçmak ve zaman tasarrufu elde etmek için bir çok hileli işlere başvurmaktadır. Ucuza kullanılan kimyasal maddeler durulama ve yıkama işlemlerinde tesis içerisinde kurulan havuz sistemleri ve bilinçsiz yetiştirilen personeller bunların başında gelmektedir. Bu şekilde yıkanan halılar;
◦ Halılarda matlaşma ve kararma
◦ Halılarda sertleşme ve keçelenme
◦ Kirli su ile yapılan durulama işlemlerinde sonra halının yapışkanımsı bir hal alması
◦ Renk solması veya renklerin karışması
◦ Halı köklerinde yanma ve zaman içinde dökülme meydana gelerek bir kaç yıkamadan sonra halının ömrünü tamamlaması vb.
Eğer ki yıkama sonrası halılarınızda yukarıda belirtilen şikayetlerden bir veya bir kaçı var ise çalışmış olduğunuz firmadan tekrar yıkanması yerine ücret iadesi etmeniz sizlerin sağlığına olacaktır. Bu şekilde yıkanan Halılar temizlenmek yerine çok kir ve bakteri yuvasına dönüşerek sağlımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Sizlerde halı yıkama işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce iyi bir araştırma yapmanız ve ucuz ve kampanyalı yerlerde çalışmamanız sizleri maddi ve manevi olarak yarar sağlayacaktır.

Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul Halı Yıkama; müşteri memnuniyetine dayanan halı yıkama servisi ile yüksek standarttaki hizmet kalitesiyle tam anlamıyla profesyonel halı yıkama hizmet sunmaktadır. Sizlerde geleceğimizin mirası olan çocuklarımız İçin emekleme döneminde derinlemesine temizlik yaptırarak her türlü anti bakteri ve anti bit gibi istenmeyen türdeki mikroorganizmaları yaşam alanında uzaklaştırarak daha rahat bir nefes almanıza fayda sağlayacaktır.

Halı Yıkama Firması

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte halı yıkama makineleri elle taşınır derecede küçültülerek evlerimize kadar sığdırıldı. Halı yıkamacılar dan müşterilerimize yansıyan şikayetler gün geçtikçe artmaya halıların temiz yıkanmadan evlere teslim edildiği müşteri memnuniyetinin hiçe sayıldığı bir çok işletme ne yazık ki bu şekilde faaliyet göstererek sektörü lekelemekte-diler. Hal böyle olunca evde halı yıkama talepleri oldukça artış göstermeye başladı. Peki evde yıkanan halılar ne derece derinlemesine temizleniyor veya kir ve mikroplardan arındırılıyor hiç
Düşündünüz mü ? Bizler yapmış olduğumuz araştırma sonucunda evde yıkanan halı ile fabrika ortamında yıkanan halı arasında %90 oranında fark ettiğini gözler önüne serdik.

Evde yıkanan halılar sadece yüzeysel temizlik görevi görmektedir. Halı tiplerinden bulunan kir toz ve bakteriler ıslatılan halı ile beraber halı tiplerine sıkışarak orada yer edinerek hem kişi sağlığını hemde halının sağlığını azaltarak astım, bronşit ve nefes darlığı gibi hastalıklara yol açtığı kanıtlamıştır. Sizlerde evlerinde bilinçsiz olarak yapmış olduğunuz halı yıkama işlemi ne yazık ki fayda yerine, zarar sağlamaktadır. Hem bedenen yorularak hemde zaman ve enerji kayıplarına yol açarak zararınızı ikiye üçe katlamaktadır. Evlerde yıkanan bir diğer olumsuzluk ise halılarda sararma ve sertleşme problemlerini doğurarak halı yıkamacıların işlerini zorlaştırmaktadır ve belirli biz zaman sonrada halılarda bulunan leke ve sararmalar kalıcı hale gelmektedir. Sizlerde bu tür olumsuzlar ile karşı karşıya gelmemek adına Temizlik Var şirketi ile tanışarak halılarınızı ilk günkü temizliğine ve görünümüne kavuşturabilirsiniz. Bizi tercih etmenizin bir diğer avantajları ise;

Temizlik Var ailesi halı yıkamacılar arasında en iyi konumda yerini almaktadır. Bizler halı yıkama sektöründe sektörün duayeni olmuş işte işinin ehli ve alanında fiili ehliyette sahip kişilerle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bizler halılarınızı tam otomatik makinelerde el değmeden bir bir, özenle hazırlanmış bitkisel özlü halı yıkama şampuanları ile temizleyerek sorunsuz bir temizlik hizmeti ortaya çıkarmaktayız. Sizler halılarınızı bizimle gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz.

Titiz Halı Yıkama

Sizlerinde halı yıkamada beklediğiniz en önemli verimlilik ve talepleriniz arasında titiz halı yıkama arayışı olmuştur. Günümüz şartları ile beraber halı yıkama sektöründe artan firma sayıları ne yazık ki halı yıkamadaki güven duygusunu yitirerek sektörü giderek zayıf kılmaktadır. Bizler Temizlik var ailesi olarak halılarınızı iyi veya kötü ayrımı yapmaksızın her bir halıyı tek tek aynı özen ve titizlikle yıkamak zorundayız. Halılarınızı halımız gibi görüp tüm faaliyetlerimizi ince eleyip sık dokuyarak yapmaktayız. Bizler kendi halılarımıza göstermiş olduğumuz ilgi ve alakayı tüm müşterilerimize sergileyerek halı yıkamada en iyi sonuçları elde edebilmek için sürekli bir arayış ve gelişme içine girerek markamızı ve kalitemizi en üst seviyelere taşıyarak hizmet sağlamaya devam etmekteyiz. Bizlerin sizlere sunmuş olduğumuz halı yıkama ve temizlik hizmetini dilediğiniz gibi yaparak hatayı ve şikayet oranın minimum seviyelere düşürmekteyiz. Sizlerde titiz halı yıkama hizmeti arıyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Neden Temizlik Var
• İşinin ehli çözümler
• Profesyonellik ve bütünlük sunabilen
• Çalışmış olduğu müşterilerinden referans ve geri dönüşüm alabilen
• %100 bitkisel özlü ürünler
• Hızlı ve zamanında teslimat
• Müşteri odaklı yaklaşım
• Yenilikçi ve gelişime açık

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halı yıkamacıların kullanmış olduğu tüm ince ayrıntısına kadar farklılık gösterebilmektedir. Bir çok halı yıkamacılar merdiven altı veya mahalle aralarında faaliyet göstererek uygun kira giderleri içinde çalışarak faaliyet göstermektedir. Halı yıkama fiyatlarını belirleyen bir diğer etken ise ucuz ham madde ucuz işçilik ve sigortasız yabancı personel bulundurmaları etki etmektedir.

Bizler halı yıkamacılar olarak işimizi severek özveri ve disiplin kuralları çerçevesinde hareket ederek işletmemizi en iyi şekilde ve en iyi konumda tutarak işimizi harfiyen yerine getirmekteyiz. Sağlamış olduğumuz kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler müşterilerimize yansımaktadır. Sizlerde biliyorsunuz ki kalite asla tesadüf değildir. Her şeyin bir bedeli vardır ucuza mal edilen hizmet ucuza satılır. Sizlerde ucuz ve kalitesiz firmalara itibar etmeyiniz. Temizlik var halı yıkama firmasının fiyat listesi sayfasından Bilgi sahibi olabilirsiniz.
•Toplu işlemlerde %10 iskonto uygulanmaktadır.
•Tek parça  halı fiyatı normal Halılar için 60₺ yün Halılar için ise 100₺ olarak belirlenmiştir.
•Toplu halılar İçin fiyat alınız.

2020 Halı Yıkama Fiyatları

 • Makine Halısı………. fiyatı 7₺
 • Shaggy Halısı………. fiyatı 8₺
 • Step Halısı (Apex)………. fiyatı 8₺
 • Makine Yün (Akrilik)………. fiyatı 10₺
 • Kilim Çeşitleri………. fiyatı 10₺
 • Pelüş (Shaggy)………. fiyatı 10₺
 • Makine Ne-pal……….fiyatı 12₺
 • Isparta Halısı………. fiyatı 15₺
 • El dokuma………. fiyatı 15₺
 • Bünyan Halısı………. fiyatı 18₺
 • Ladik Halısı……….fiyatı 18₺
 • İran Halısı………. fiyatı 25₺
 • Çin Halısı………. fiyatı 30₺
 • Hereke İpek karışımı………. fiyatı 35₺
 • Saf İpek Halısı……….fiyatı 40₺
 • Uşak Halısı……….fiyatı 40₺
 • Yerinde Halı Yıkama………. fiyatı 10₺
 • Koltuk Yıkama………. Takım olarak 180₺
 • Yerinde Yatak Yıkama………. Tek 70₺ Çift kişilik 100₺
 • Yorgan & Battaniye Yıkama………. Tek 25₺ Çift kişilik 35₺
 • Yün Yorgan Yıkama………. Adet Fiyatı 50₺
 • Stor & Zebra perde Yıkama……….fiyatı 8-10₺
 • Tül Perde Yıkama………. fiyatı +15₺

Yorum (2)

 • Berfin Kızılcık| Temmuz 21, 2020

  Daha önce bu kadar detaylı bir makale okumadım konuyu ince eleyip sık dokumuşlar konu ile ilgili tecrübe sahibi oldukları bariz ortada halılarımızı bu firmaya verdik yazdıkları ve dedikleri kadar temiz ve kokulu geldi bugüne kadar bir çok firma değiştirdim böyle oldukları surece sizinle çalışacağız ellerinize sağlık sagolun

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir