Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama

Esenyurt’tun en gelişmiş ve gelişmekte olan bölgesinde bulunan müşterilerimize Halı Yıkama ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Beylikdüzü’nde bulunan 1000 m² kapalı ortam fabrikamız ile 12 geniş servis filomuz ile başta Esenyurt ve tüm İstanbul ilçelerine ücretsiz servis ağımız siz değerli müşterilerimize profesyonel halı Yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkamada kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimizi işimize yansıtarak kaliteyi gözler önüne sürmekteyiz. Sizlerde bugüne kadar bir çok halı yıkama firması ile çalıştınız ancak istediğiniz kaliteyi göremediyseniz artık halılarınızı uzman ellere teslim ederek hem güvenilir hemde kaliteli bir temizliğe şahitlik edebilirsiniz.

Firmamız halılarınızı tam otomatik makinelerde tamamen bitkisel özlü ürünlerle kapalı ortamda el değmeden İSKİ suyu güvencesiyle tek tek yıkanmaktadır. Halılarınız fabrikamızda cinsine göre ayrıştırılarak halıda kullanılan ipliğe göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Kıraç halı yıkama firması yıkama işlemi süresi boyunca halılarınız bol su ile durulanarak 3000 devirli boru sıkma makinesi ile kurutularak hazır hale getirilir. Sizlerde halılarınızı hiç bir halının kirli suyuna karıştırmayarak özen ve titizlik çerçevesinde temizleyen lider ve köklü bir firmada yıkatmak istiyorsanız doğru adresteyiz.

Uygun fiyatta kaliteli ve güvenilir halı yıkamanın tek adresi.

Esenyurt Kıraç Halı Yıkama

Esenyurt Kıraç Halı Yıkama

Esenyurt kıraç halı yıkama firması olarak halıların yüzünü değil özünü temizliyoruz. Amacımız kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve yapılan temizlikten sonra müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak olmuştur. Bu yüzden halılarda bulunan kir ve lekelere % 100 temizlik garantisi vererek faaliyet göstermekteyiz. Sizlerde her türlü halı çeşitlerinizi, koltuk, battaniye ve stor perde gibi tüm hizmetlerinizi tek bir çatı altında gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Esenyurt kıraç halı yıkama firması sizlere daima kaliteli hizmet verebilmek için haftanın 7 günü geniş servis filosu ile hizmet vermektedir. Sizlerde keşke demeden önce bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir