Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Koltuk Yıkama

 

İstanbul Koltuk Yıkama

Koltuk temizleme işlemi temizlik kolları arasında en ağır ve zahmetli bir iş olarak bilinmektedir. Bizler koltuk temizleme işlemini her ne kadar beden gücü ile yapmış olsak ta istediğimiz görüntüye ve temizliği kavuşamamak tayız. Evlerde yapılan koltuk silme işlemi sadece yüzeysel olarak temizlik sağlar bu temizlikte, koltukların kurumasına kadar olan süre için geçerlidir. Diplere doğru hareket eden kirli su birikintileri zaman sonra kusma yaparak koltuk yüzlerine zarar vererek kalıcı lekeler bırakmaktadır. Bizler sizlerin bu zahmetine girmeden koltuk yıkama makineleriyle tamamen bitkisel özlü koltuk yıkama şampuanı ile yıkamaktayız. Koltuk yıkama işlemini sulu yıkama olarak yaparak ardından 3000 devirli motorlu koltuk yıkama makinesi ile kurutarak sizlere daha sağlıklı bir koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul temizlik sektöründe müşteri portföyü bakımından en yoğun olduğu illerin başında gelmektedir. İstanbul koltuk yıkama hizmetleri sizlerin rahatını ve konforunu bozmadan evinizde koltuk yıkama işlemi sunuyor. her yıl olduğu gibi 2020 yılı içinde daha konforlu ve temiz koltuklar için her sene rutin olarak yapılan koltuk yıkama işlemlerini bu sene daha sağlıklı daha temiz ve daha uygun fiyat garantisi ile İstanbul koltuk yıkama ailesi ile yaptırabilirsiniz. Evlerinizde yapılan koltuk yıkama işlem uygun makine ve solüsyonlarla yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Koltuk Yıkama

Detaylı Koltuk Yıkama

Sizlerde bugüne kadar bir çok halı ve koltuk yıkama hizmeti aldınız ancak memnun kalmadınız mı ? Şimdiye kadar görülmemiş bir temizliğe şahitlik edebilirsiniz. Bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli faktör; koltuklarınızı 25 ile 30 dakika arası kısa bir zaman dilimi içinde üstü kapalı bir şekilde yıkama hizmeti sunmuyoruz. İşimizi detaylı koltuk yıkama olarak yaparak koltuklarınızı ayrı ayrı özenle en ince ayrıntısına kadar 1 saat dilimi içinde yavaş ve özenle yıkıyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer faktör ise koltuklarınızı sadece koltuk şampuanlarıyla değil anti bit, parazit ve bakteri oluşumunu önleyecek ürün ve ürünlerle yıkama işlemlerini detaylı bir şekilde yıkamaktayız. Sizlerde daha sağlıklı daha detaylı koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz.

Kaliteli Koltuk Yıkama

Sizlerinde koltuk yıkamadaki en büyük beklentiniz kaliteli koltuk yıkama hizmeti arayışınız olmuştur. evlerinizde bulunan koltuk, çekyat, kanepe, berjer, yatak, sandalye ve baza gibi ürünleriniz firmamız güvencesiyle alanında uzman kadromuzla yerinde yıkanmaktadır. Yıkama işlemleri tam donanımlı malzemelerimiz ile 1 saatte yerinde yıkanır. Koltuklarınızda bulunan; çiş, kahve, çay, yemek, çikolata ve kalem lekeleri profesyonel ürünlerimiz ile son derece titiz ve kullanışlı hale getirilir. Koltuk takımlarınız koltuk kumaşına göre farklılık göstererek yıkanmaktadır. Nubuk kumaş ile normal kumaş arasında yıkama farkı olmaktadır. Normal kumaşlarda kullanılan sert fırça ile nubuk kumaşlarda kullanılan yumuşak fırça yıkama işleminde yapılan en önemli detaylardan biridir. Sizlerde koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce iyi bir araştırma yapmanız sizlerin yararına olacaktır. Çünkü bilinçsiz yapılan koltuk yıkama işlemi, koltukların yüzeyini sertleştirerek dokusunu bozmaktadır. Sizlerde bu tür olumsuzlarla karşı karşıya kalmamak için koltuklarınızı doğru yerde doğru zamanda yaptırmanız sizlerin yararına olacaktır. Kış ayı içinde yapılan koltuk yıkama işlemleri ne yazık ki küf ve koltuk mobilyalarına zarar vererek ürünü içten eskiterek görünmeyen kalıcı izler bırakmaktadır. Bizler işimizi 4 mevsim farklı makine ve tekniklerle yapmaktayız. Sizlerde bizleri her mevsimde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Hiçbir kalite tesadüf olarak kazanılmaz. Her başarının arkasında dökülmüş alın deri mutlaka vardır.

 

 

 

Yorum (1)

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir