Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece Halı Yıkama

Küçükçekmece halı yıkama firmamız özellikle virüslerin giderek arttığı bu dönemde hijyen ve temizlik kuralarına çok dikkat ederek hizmet verir. Kullandığımız deterjan ve leke çıkarıcılar 27 bakteri türüne karşı etkili olan temizleyicilerdir. Firmamız tarafından yıkanan halılar kesinlikle diğer müşterilerin halıları ile aynı anda serilerek yıkanmaz. Tek halı bile olsa özel olarak temizleme işlemleri yapar. Ayrıca her halının iplik özellikleri ve yapısı aynı olmadığı için farklı işlemler uygulanır. Bu nedenle firmamızdaki tüm halılar tek tek yıkanır. Bir halının lekesi ve kiri diğer halıya bulaşmamış olur.

Küçükçekmece halı yıkama firmamızda halılarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından özenli ve dikkatli bir şekilde yıkanır. Halılarınız yıkama sırasında kesinlikle deforme olmaz, renk solması görülmez ve yapısı bozulmaz. Firmamız tarafından yıkanan halılar ilk günkü kadar temiz ve parlak bir halde sizlere teslim edilir. Halılarınızı tertemiz yıkatmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

Küçükçekmece Cennet Halı Yıkama

Cennet halı yıkama firmamız bölge geneline yayılan hizmet ağlarıyla birçok ev, iş yeri, okul, cami ofis gibi alanların halılarını tertemiz yıkar. Özellikle Cihangir de temiz halı yıkama firması arayan kişiler doğru adresteler. Firmamızın halı yıkama ayrıntılarını sizlere anlatacak olursak;

  • Öncelikle telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak halılarınızı istediğiniz saatte adresinizden teslim aldırabilirsiniz.
  • Küçükçekmece cennet halı yıkama firması tarafından alınan halılarınızın m2 tutarı, kaç adet olduğu ve fiyat bilgisi belirlenerek fiş kesilir.
  • Halılarınızın sizin belirlediğiniz günde teslim edileceği tarih de not edilerek halılarınız yıkama fabrikamıza getirilir.
  • Yıkama fabrikamızda öncelikle halılarınızın tozu atılır. Bu sayede yıkama sırasında halı üstündeki tozalar halının en dibine inmemiş olur.
  • Tozlardan arındırılan halılar iplik yapısına ve türüne göre yıkama işlemlerine alınır
  • Küçükçekmece halı yıkama firmamızda halıya uygun yıkama makinesi ve deterjan kullanılır.
  • Halıların iplik köklerine kadar dövmeli merdaneli makinelerimiz kullanılır.
  • Bu sayede en dip de bulunan lekeler ve tozlarda derinden temizlenir.
  • İyicene temizlenen halılar su tasarrufuna dikkat edilerek özel durulama makinelerimiz de hiç deterjan kalmayana kadar yıkanır

Avcılar halı yıkama firmamızda derinlemesine yıkanan ve durulanan halılarda eğer leke görülürse özel leke çıkarıcılar halıya zarar vermeyecek şekilde kullanılarak tekrar yıkama işlemi yapılır. Halıların temizliğinden emin olunduktan sonra hızlı kurutma tekniğimiz ile makinelerde halılar kurutulur. Son kontrolleri yapılan halılar özenle paketlenerek sizlere teslim edilir.

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Küçükçekmece halı yıkama fabrikası firmamızda halılarınız güvenli bir şekilde yıkanır. Yıkamadan kaynaklı hasarlar asla meydan gelmez. Uygun fiyata en temiz halı yıkama yapan firmamız sizlere de sorunsuz hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet veren çalışanlarımızda sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunmaktadır. Halıların teslim alınması ve yıkanarak istediğiniz tarihte sizlere teslim edilmesinde sorun yaşanmaz. Yaz kış fark etmeden kısa sürede halılarınız yıkanarak sizlere teslim edilir.

Küçükçekmece Kanarya Halı Yıkama

Küçükçekmece kanarya halı yıkama uygun fiyata en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Halılarınızın tertemiz yıkadığından asla şüpheniz olmasın. Halılarınızı yıkayıp teslim ederken sizin kontrol etmenizi ve temizliğinden emin olmanızı bekleriz. Yıkama konusunda içinize sinmeyen bir durum olduğunda halılarınızın yıkama işlemi hiçbir sorun yaşanmadan tekrarlanır. Tekrar yıkanan halılardan kesinlikle ek ücret alınmaz. Firmamız sizin memnun olmanız için elinden geleni yapmaktadır.

Küçükçekmece halı yıkama; Kanarya, Cennet, Florya , Sefaköy, Yeşilova, Halkalı ve diğer bölgelere bölgesinde uygun fiyata kusursuz halı yıkama firması arayan herkes web sayamızdan çalışmalarımızı inceleyerek bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek adına elimizden gelenin en iyisini yapma çabasındayız. Sizlerde firmamızdan memnun kalıp bizi devamlı olarak tercih edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir