Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Mimaroba Halı Yıkama

Mimaroba Halı Yıkama

Büyükçekmece’nin önde gelen ilçeleri arasında yer alan Mimaroba mahallesine ücretsiz servis ağımız ile günün her saati halı yıkama servisi ile hizmeti vermekteyiz. Sizlerde halı, koltuk, yatak stor perde ve battaniye gibi ürünlerinizi Mimaroba halı yıkama güvencesi ile yıkayabilirsiniz. Bizler halı yıkama ve temizlik sektöründe sektörün duayeni olmuş önde gelen firması olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Temizlik var ailesi olarak halılarınızı bir çok firmaya kıyasla tamamen fabrikasyon ortamında doğal özlü ürünler kullanarak el değmeden tam otomatik bilgisayarlı makinelerle özenle yıkanmaktadır. Yıkama işlemleri tek tek yapılarak hiç bir halının kirli suyu diğer halılara bulaşmadan itinalı bir şekilde yıkanmaktadır. Yıkama öncesi halılarınız cinsine göre ayrıştırılarak, halının yıkama özelliğine ve en önemlisi yönüne göre yıkanmaktadır. Tersine yapılan yıkama işlemleri halıları keçeleştirerek ipliklerine zarar vermektedir. Bilinçsiz yapılan yıkama işlemleri halıya ciddi manada zarar vermektedir. Sizlerde  halılarınızda oluşabilecek zararlarla karşı karşıya kalmamak adına iyi bir araştırma yapmanız sizlerin yararına olacaktır.

Mimarsinan Halı Yıkama

Temizlik var ailesi olarak birçok firma ile mukayese edildiğinde diğer firmalara göre birçok farkla beraber öne çıkmaktadır. Sizlerde bugüne kadar yapılan bir çok halı yıkama işlemlerinden memnun kalmadıysanız, şuan doğru adrestesiniz. Bizler halılarınızı halımız gibi görüp, kar amacını ikinci plana bırakarak müşteri memnuniyetini üst safhaya çıkarmaktayız. Halılarınızın fabrikamıza girdiği andan itibaren son teslim aşamasına kadar pür dikkatle tüm işlemleri yerine getirilmektedir. Bizler Mimarsinan halı yıkama olarak haftanın 7 günü ücretsiz servis ağımız ağımız ile başta büyükçekmece olmak üzere tüm Avrupa yakasına hizmet sağlamaktayız. Sizlerde halılarınızı Mimaroba halı yıkama aile ile tanıştırarak halılarınızı ilk günkü temiz ve parlak görünüme şahitlik edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir