Hemen Ara Bilgi Al !Whatsaap

Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Sarıyer semti temizlik ve halı yıkama alanında oldukça rağbet gören ilçelerin başında gelmektedir. Daralan daireler ve yasak kısıtlılığı nedeniyle halılar artık evde değil fabrikalarda yıkanmaktadır. Yoğun talep nedeniyle bir çok halı yıkama firması sektörde faaliyet göstermek için yerini almış durumda. Birçok firma müşterilerini memnun edemeyip sadece kar amacı güderek müşterilerini üzmektedir. Biz Sarıyer halı yıkama olarak kar amacını ikinci plana bırakarak halı yıkama üstümüze düşen görevi en iyi şekilde ince ayrıntısına kadar dikkat ve özen çerçevesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlerde bugüne kadar halı yıkama arayışında sıkıldıysanız ve istediğiniz kalite de temizliği bulamadıysanız şuan doğru adrestesiniz.

Sarıyer halı yıkama fabrikası halılarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren özenle firmaya getirilir. Fabrikamıza getirilen halılar cinsine göre ayrıştırılır ve toz alma işlemine alınır arından tam otomatik makinelerden el değmeden tamamen bitkisel özlü ürün ve ürünlerle yıkama işlemini yapmaktayız. Yıkanan halılar kapalı ortamda iyice kurutulduktan sonra kalite kontrol işlemine alınarak tek tek kontrol edilerek değerlendirilir ve sorunsuz temizlenen halılar ambalajlanıp sizlere uygun gün ve zamanda teslim edilir.

Sizlerde halılarınızı Sarıyer halı yıkama ile temizleterek tüm leke ve sorunlardan uzaklaşabilirsiniz.

Sarıyer Halı Yıkama Fabrikası

Sarıyer halı yıkama fabrikası denilince akla ilk gelen firmalar arasında yerimizi almaktayız. Bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz kalite olup hiç bir zaman bu prensibimizden ötün vermeyip işimize ilk günkü aşkla sarılıp sizleri memnun etme gayreti işinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sarıyer halı yıkama fabrikası bir çok konuda mukayese edildiğinde bile öncülüğü korumaya devam etmektedir. Sizlerde daha sağlıklı ve temiz bir yıkama hizmeti almak istiyorsanız Temizlik var ailesi ile tanışın.

Sarıyer Halı Yıkama Olarak Neden Biz

 • Tüm lekelere kesin çözüm
 • Uygun fiyat garantisi
 •  Kaliteli ve titiz hizmet
 • Kredi kartı gibi kolay ödeme seçenekleri
 • Hızlı servis zamanında teslimat
 • Bitkisel özlü yıkama
 •  Yıkama öncesi dezenfekte ile yıkama işlemini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Sizlerde keşke demeden önce bizimle iletişime geçiniz.

Zekeriyaköy Halı Yıkama

Zekeriyaköy Halı Yıkama 

Halı yıkama fabrikalarının gelişmesi ile birlikte 4 mevsim yapılabilme kolaylığı sunuyor adeta. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte halıların en kısa zamanda temizlenerek sizlere ilk günkü gibi temiz ve parlak görünümü ile ücretsiz servislerimizce teslim edilmektedir. Sizlerde 4 Mevsim halı yıkama rahatlığı ile halılarınızı her daim yıkatabilirsiniz. Firmamız Zekeriyaköy halı yıkama firmaları arasında en çok tıklanan lider firmalar arasında yerini alarak günden güne büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Temizlik var ailesi sadece halı yıkama ile sınırlı kalmayıp birçok alanda tek çatı altında hizmet vermektedir. Başlıca hizmet alanlarımız;

 1. Koltuk yıkama
 2. Stor perde yıkama
 3.  Tül perde yıkama
 4. Yerinde halı yıkama
 5. Yorgan ve battaniye yıkama
 6.  Overlok ve tamir işleriniz
 7. Daire temizliği
 8. Dış cephe temizliği
 9. Vinç ile temizlik vb.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir